اطلاعیه

اطلاعیه شماره ۱ در خصوص فراخوان «تدوین طرح مشارکتی برنامه‌‎ریزی مدیریت پایدار و یکپارچه کاربری اراضی (ILUMP) با تأکید بر توسعه معیشت‎‌های پایدار»​

به اطلاع علاقه‌مندان شرکت در مناقصه «تدوین طرح مشارکتی برنامه‎‌ریزی مدیریت پایدار و یکپارچه کاربری اراضی (ILUMP) با تأکید بر توسعه معیشت‎های پایدار به شماره 008-116382» می‌رساند، با توجه به سئوالات مطروحه برخی از متقاضیان شرکت در مناقصه در خصوص در اختیار قراردادن بخشی از اطلاعات پایه مورد نیاز و نتایج حاصل از مطالعات «گردآوری و بررسی مطالعات پایه موجود، تکمیل مشارکتی اطلاعات پایه موردنیاز، نیازسنجی و تحلیل جامع ظرفیت‌ها و پیشنهاد طرح‌های ظرفیت‌سازی در حوزه سیستان»؛ به اطلاع می‌رساند که این مطالعه در دست اقدام بوده و هنوز خاتمه نیافته است.

بنابراین به‌منظور استفاده از نتایج مطالعات مذکور؛ ارتباط نزدیک و مستمر دو مشاور جهت تدوین دقیق‎تر طرح مشارکتی برنامه‎ریزی مدیریت پایدار و یکپارچه کاربری اراضی ضروری است. لازم به ذکر است، شناسایی و تکمیل شکاف‎های اطلاعاتی موجود در بخش کاربری اراضی و همسوسازی آن با نیازهای موجود جهت تدوین طرح، بر عهده مشاور منتخب کاربری اراضی می‎باشد.
آخرین نسخه ویرایش شده اسناد مناقصه از طریق فایل پیوست قابل ملاحظه است. واجدان شرایط پس از مطالعه دقیق اسناد مناقصه پیوست شده، مدارک خود را تا پایان وقت اداری 24 شهریور 1400 به دفتر پروژه سیستان واقع در طبقه همکف سازمان حفاظت محیط زیست ارسال و رسید دریافت نمایند.
جهت آشنایی با شرح خدمات «گردآوری و بررسی مطالعات پایه موجود، تکمیل مشارکتی اطلاعات پایه موردنیاز، نیازسنجی و تحلیل جامع ظرفیت‌ها و پیشنهاد طرح‌های ظرفیت‌سازی در حوزه سیستان» به پیوست شماره 9 مراجعه نمایید.
آخرین اخبار در زمینه این مناقصه صرفاً از طریق لینک فراخوان مناقصه‌ها در وب سایت پروژه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دانلود مستندات