فراخوان شماره ۲ طرح‌های کوچک زود بازده

مهلت ارسال طرح برای فراخوان شماره ۲ طرح‌های کوچک زودبازده تا تاریخ ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ تمدید شد

به منظور نیل به اهداف پروژه‌‌ سیستان، فراخوانی برای دریافت پروپوزال برای اجرای طرح‌های کوچک زودبازده آغاز شده است. اهداف این طرح، حمایت از طرح‌های عملی در منطقه، کمک به تقویت تعاونی‌های روستایی، سازمان‌های غیردولتی و سازمان‌های مردم نهاد در زمینه‌های زیر است:

 

  1. گردشگری، صنایع دستی و توسعه فرهنگی
  2. توانمندسازی اقتصادی زنان
  3. کشاورزی و دامپروری
  4. شیلات و آبزی­‌پروری
  5. کارآفرینی و توسعه بنگاه‎‌های اقتصادی خرد
  6. مدیریت خاک، آب و تالاب
  7. تجارت و بازرگانی

واجدین شرایط

تشکل‌های روستایی، سازمان‌های مردم‌نهاد و جامعه‌محور در منطقه سیستان (شامل پنج شهرستان زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون) واجدین شرایط رقابت در فراخوان طرح پیشنهادی پیوست هستند.

 

بخش خصوصی، نهادهای تجاری و سازمان‌های دولتی (به‌عنوان مثال بخش دولتی و دستگاه‌های اداری، شهرداری‌ها و غیره) واجد شرایط اجرای طرح‌های زودبازده نیستند.

 

همچنین واجدین شرایط مشمول قانون منع مداخله کارکنان دولت در معاملات می‌شوند.

 

نحوه ارائه پیشنهاد

از افرادی که علاقه‌مند به شرکت در آگهی اجرای طرح‌های کوچک زودبازده هستند، دعوت می‌شود تا پیشنهادات خود را حداکثر تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۱ به ایمیل sistangrants.ir@undp.org ارسال کنند.

لازم به ذکر است افرادی که تا تاریخ 18 فروردین ماه 1401 طرح خود را ارسال نمایند، می‌توانند در نشست توجیهی به منظور اصلاح طرح‌های ارسال شده شرکت کنند.

مدرک قانونی ثبت رسمی متقاضی می‌بایست همراه با درخواست ارائه شود.

متقاضیان می‌توانند برای پرسش در مورد فرآیند تکمیل و ارسال پروپوزال با کارشناسان فنی پروژه، از طریق شماره 42781047 021 تماس بگیرند.