پرسنل

مجتبی ذوالجودی

مجری ملی پروژه

معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست

محمود رضایی

سرپرست پروژه سیستان

حسین ورجاوند

کارشناس ارشد فنی

آقای ورجاوند دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی محیط زیست هستند و نزدیک به ۱۲ سال سابقه کار مرتبط به‌عنوان متخصص در زمینه حکمرانی محیط ‌زیست، تحلیل سیمای سرزمین وتحلیل شبکه های اجتماعی در پروژه‌های محیط زیستی نهادهای ملی و بین‌المللی دارند. همچنین، سابقه‌ای طولانی در تسهیلگری جوامع محلی در اکوسیستم‌های طبیعی و شهری دارند.
در پروژه سیستان، ایشان اطلاعات فنی مرتبط با مدیریت منابع طبیعی شامل کشاورزی سازگار با اقلیم، محافظت و احیای تالاب‌ها و مدیریت پایدار زمین و آب را برای دفاتر ملی و استانی فراهم و تحلیل می‌کنند.

سامان غفاری

کارشناس فنی

آقای غفاری دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی سازه‌های آبی هستند و نزدیک به 5 سال، سابقه کار مرتبط به عنوان متخصص در زمینه مدیریت منابع آب، احیاء اکوسیستم‌های طبیعی، هیدروپلیتیک، سازه‌های آبی و سابقه همکاری در پروژه‌های ملی را دارا هستند.
در پروژه سیستان، ایشان اطلاعات فنی مرتبط با ظرفیت‌ها، ترتیبات نهادی و سازوکارهای هماهنگی میان ذینفعان کلیدی و مدیریت پایدار آب و خاک را برای دفاتر ملی و استانی فراهم و تحلیل می‌کنند.

نفیسه امینی

کارشناس ارتباطات، مشارکت و مدیریت دانش

خانم ن.امینی دانشجو دکتری علوم دریایی از دانشگاه شهید بهشتی است. وی بیش از 7 سال سابقه کار به عنوان مدیر کنترل کیفیت و HSE در پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ایران دارد.
ایشان در پروژه سیستان به تضمین بالاترین سطح تبادل اطلاعات، افزایش آگاهی و مشارکت عمومی در سطح ملی و منطقه ای مطابق با برنامه های کاری سالانه کمک می کند و برای هر موضوع استراتژی تدوین می کند.

رضا درخشنده

کارشناس مالی و پشتیبانی

آقای درخشنده مدرک کارشناسی ارشد شیلات دارند و بیش از 16 سال در پست‌هایی چون کارشناس ملی اکولوژی محیط های آبی، مسئول قراردادها، مسئول مالی و اداری، کارشناس مسئول مالی و پشتیبانی در پروژه‌های بین‌المللی همکاری داشته‌اند.
در پروژه سیستان، ایشان مسئولیت مدیریت مالی و پشتیبانی پروژه را بر ‌عهده دارند.

معصومه اخلاقی

دستیار پروژه

بیتا رحیمی

دستیار مالی و اداری

خانم رحیمی، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی از دانشکده علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد رشته مدیریت شهری از دانشگاه تهران است. ایشان نزدیک به 16 سال سابقه کار در امور دفتری، امور بازرگانی، تدارکات، سورسینگ کالا و خدمات، واردات و کار با تأمین‌کنندگان مختلف داخلی و خارجی دارند.
در پروژه سیستان، مسئولیت پشتیبانی از پروسه تدارکات و امور مالی و دفتری را به‌عهده دارند.

محمدرضا جرگه

کارشناس فنی استانی

آقای جرگه کارشناسی ارشد مهندسی منابع آبی دارند و نزدیک به ۱۴ سال سابقه کاری مرتبط دارند که ۵ سال آن در حوزه تسهیلگری در مناطق روستایی منطقه سیستان بوده است. ایشان در شغل‌های مختلفی چون کارشناس اجرایی در شبکه آبیاری کشاورزی سیستان، سرپرست طراحی سیستم آبیاری، سرپرست مطالعات اجتماعی آب‌رسانی به مزارع سیستان و مهندس منابع آبی در حوزه‌های آبخیز شرقی ایران فعالیت داشته‌اند.
در پروژه سیستان، ایشان در دفتر استانی پروژه در زابل مستقر هستند و در برنامه‌ریزی و اجرا‌ و تهیه اطلاعات فنی در حوزه آب و خاک مشارکت دارند.

عادل سرگلزایی

کارشناس فنی استانی

آقای ع. سرگلزائی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم و مهندسی آب می¬باشند. ایشان بیش از 10 سال سابقه کار در پروژه‌هایی با محوریت آب و خاک و پروژه¬های توسعه¬ای مبتنی بر جامعه و معیشت دارند و دارای مهارت¬های برجسته¬ای در زمینه مذاکره، ارتباط و تسهیلگری به عنوان کارشناس فنی، مسئول واحد و ناظر در منطقه سیستان می¬باشند. علاوه بر موارد ذکر شده، برخی از فعالیت-های ایشان مبتنی بر مدیریت آب در کشاورزی بوده است و با الگوهای کشت مدرن و برخی نرم افزارهای مرتبط با حوزه آب تسلط داشته و در گرو¬سازی و اجرای اقدامات مشارکتی در جوامع محلی فعالیت داشته¬اند.
در پروژه سیستان، ایشان به ‌عنوان کارشناس فنی در دفتر استانی پروژه واقع در زابل مستقر هستند و اطلاعات فنی لازم در خصوص ارزیابی و توسعه ظرفیت‌¬ها، در دفاتر منطقه‌ای و ذینفعان پروژه را جهت احیا و مدیریت تالاب و جوامع پیرامونی آن، در اختیار تیم پروژه قرار می‌دهند. همچنین در برنامه¬ریزی و اجرای اقدامات منطقه¬ای ایفای نقش نموده و در تهیه پیش‌نویس گزارش‌ها و فرایندهای تأمین در مواقع نیاز به دفاتر استانی و منطقه‌ای یاری می‌رسانند.

احسان سالاری

کارشناس فنی استانی