پرسنل

مجتبی ذوالجودی

مجری ملی پروژه

معاون محیط زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست

محمود رضایی

سرپرست پروژه سیستان

ندا اسد فلسفی‌زاده

کارشناس پایش و ارزشیابی

خانم فلسفی مدرک دکترای اقتصاد کشاورزی با گرایش اقتصاد آب دارند. پیش از پیوستن به پروژه سیستان، نزدیک به 10 سال با سمت‌هایی چون کارشناس فنی، مدرس و هماهنگ‌کننده در پروژه های مختلف ملی و بین المللی فعالیت داشته‌اند.
وظایف اصلی ایشان در پروژه سیستان به‌عنوان کارشناس پایش و ارزیابی پروژه عبارت از حصول اطمینان از کسب نتایج مورد انتظار مطابق با سند پروژه و برنامه‌های کاری سالانه،و پایش مدیریت بودجه و هزینه‌های پروژه با بالاترین کیفیت و در محدوده زمانی مشخص‌شده است.

حسین ورجاوند

کارشناس ارشد فنی

آقای ورجاوند دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه‌ریزی محیط زیست هستند و نزدیک به ۱۲ سال سابقه کار مرتبط به‌عنوان متخصص در زمینه حکمرانی محیط ‌زیست، تحلیل سیمای سرزمین وتحلیل شبکه های اجتماعی در پروژه‌های محیط زیستی نهادهای ملی و بین‌المللی دارند. همچنین، سابقه‌ای طولانی در تسهیلگری جوامع محلی در اکوسیستم‌های طبیعی و شهری دارند.
در پروژه سیستان، ایشان اطلاعات فنی مرتبط با مدیریت منابع طبیعی شامل کشاورزی سازگار با اقلیم، محافظت و احیای تالاب‌ها و مدیریت پایدار زمین و آب را برای دفاتر ملی و استانی فراهم و تحلیل می‌کنند.

نجمه دریائی

کارشناس ارشد فنی

خانم دریائی مدرک دکترای توسعه کشاورزی دارند و نزدیک به ۱۰ سال به‌عنوان سرپرست پژوهش، تسهیلگر، مدرس دانشگاه و مدیر پروژه در پروژه‌های ملی و بین‌المللی فعالیت داشته‌اند و تجربه‌ای مناسب در کار با جوامع محلی در انواع اکوسیستم‌های تالابی را نیز دارند.
در پروژه سیستان، ایشان اطلاعات فنی مرتبط با مسائل توسعه‌ اقتصاد محلی و معیشت‌های جایگزین را برای دفاتر ملی و استانی فراهم می‌کنند.

سامان غفاری

کارشناس فنی

آقای غفاری دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی سازه‌های آبی هستند و نزدیک به 5 سال، سابقه کار مرتبط به عنوان متخصص در زمینه مدیریت منابع آب، احیاء اکوسیستم‌های طبیعی، هیدروپلیتیک، سازه‌های آبی و سابقه همکاری در پروژه‌های ملی را دارا هستند.
در پروژه سیستان، ایشان اطلاعات فنی مرتبط با ظرفیت‌ها، ترتیبات نهادی و سازوکارهای هماهنگی میان ذینفعان کلیدی و مدیریت پایدار آب و خاک را برای دفاتر ملی و استانی فراهم و تحلیل می‌کنند.

دلنشین دانایی

کارشناس ارتباطات

خانم دانایی مدرک دکترای علم اطلاعات دارند و نزدیک به ۱۰ سال سابقه کار در حوزه‌‌های مرتبط با خبرنگاری، ترجمه، روابط عمومی، ارتباطات داخلی و طراحی گرافیک در شرکت‌های خصوصی را دارد.
در پروژه سیستان، ایشان مسئول نشر اطلاعات، افزایش آگاهی و مشارکت عمومی در سطح ملی و بین‌المللی و تهیه استراتژی ارتباطی در هر بخش مطابق با برنامه کاری سالانه هستند.

رضا درخشنده

کارشناس مالی و پشتیبانی

آقای درخشنده مدرک کارشناسی ارشد شیلات دارند و بیش از 16 سال در پست‌هایی چون کارشناس ملی اکولوژی محیط های آبی، مسئول قراردادها، مسئول مالی و اداری، کارشناس مسئول مالی و پشتیبانی در پروژه‌های بین‌المللی همکاری داشته‌اند.
در پروژه سیستان، ایشان مسئولیت مدیریت مالی و پشتیبانی پروژه را بر ‌عهده دارند.

معصومه اخلاقی

دستیار پروژه

بیتا رحیمی

دستیار مالی و اداری

خانم رحیمی، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کشاورزی علوم و صنایع غذایی از دانشکده علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد رشته مدیریت شهری از دانشگاه تهران است. ایشان نزدیک به 16 سال سابقه کار در امور دفتری، امور بازرگانی، تدارکات، سورسینگ کالا و خدمات، واردات و کار با تأمین‌کنندگان مختلف داخلی و خارجی دارند.
در پروژه سیستان، مسئولیت پشتیبانی از پروسه تدارکات و امور مالی و دفتری را به‌عهده دارند.

محمدرضا جرگه

کارشناس فنی استانی

آقای جرگه کارشناسی ارشد مهندسی منابع آبی دارند و نزدیک به ۱۴ سال سابقه کاری مرتبط دارند که ۵ سال آن در حوزه تسهیلگری در مناطق روستایی منطقه سیستان بوده است. ایشان در شغل‌های مختلفی چون کارشناس اجرایی در شبکه آبیاری کشاورزی سیستان، سرپرست طراحی سیستم آبیاری، سرپرست مطالعات اجتماعی آب‌رسانی به مزارع سیستان و مهندس منابع آبی در حوزه‌های آبخیز شرقی ایران فعالیت داشته‌اند.
در پروژه سیستان، ایشان در دفتر استانی پروژه در زابل مستقر هستند و در برنامه‌ریزی و اجرا‌ و تهیه اطلاعات فنی در حوزه آب و خاک مشارکت دارند.

عادل سرگل‌زایی

کارشناس فنی استانی

آقای سرگل‌زایی مدرک کارشناسی ارشد علوم و مهندسی آب دارند و بیش از ۷ سال در پروژه‌های آب و خاک در منطقه سیستان مشارکت کرده‌اند.
در پروژه سیستان، ایشان به‌عنوان کارشناس فنی در دفتر استانی پروژه واقع در زابل مستقر هستند و اطلاعات فنی لازم درخصوص توسعه ظرفیت‌های لازم در دفاتر منطقه‌ای و ذی‌نفعان پروژه را جهت احیا و مدیریت تالاب در اختیار تیم قرار می‌دهند. ایشان همچنین در تهیه پیش‌نویس گزارش‌ها و فرایندهای تأمین در مواقع نیاز به دفاتر استانی و منطقه‌ای یاری می‌رسانند.

احسان سالاری

کارشناس فنی استانی